Zde najdete aktuální nabídky práce ve firmě Mediate s.r.o. Neváhejte nám poslat Váš životopis. Pokud máte nějaké dotazy k vybrané pozici, tak si zavolejte na telefon: +420 601 171 870

Úklidový pracovník

Náplň práce:

·         Úklid výrobních prostor

Požadavky:

·         Pracovitost

·         Samostatnost

·         Praxe v potravinářské výrobě výhodou

·         Místo výkonu práce: Dolní Libchavy 325

Nabízíme:

·         Stabilní pracovní místo v prosperující české firmě

·         5 týdnů dovolené

·         Možnost řešení ubytování

·         Příspěvek na stravování, zvýhodněný nákup výrobků, platební poukázky

·         Nástup možný ihned

Kontakt:

Pavlína Procházková, e-mail: prochazkova@mediate.cz, tel: 601 171 870

Vedoucí expedice

  • Řízení skladu hotových výrobků a navazujících procesů
  • Organizace a kontrola práce skladového personálu v rozsahu 10 osob
  • Zodpovědnost za včasné závozy výrobků k zákazníkům
  • Komunikace s obchodním a výrobním oddělením

Požadavky:

  • Nutná praxe v oboru na obdobné pozici
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Osvědčení na VZV + ŘP sk.B.
  • Organizační schopnosti a zkušenosti s řízením lidí
  • místo výkonu práce: Dolní Libchavy

Nabízíme:

  • Stabilní pracovní místo v prosperující české firmě
  • Plat po zapracování až 30 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost řešení ubytování
  • Příspěvek na stravování, zvýhodněný nákup výrobků, platební poukázky
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Nástup možný ihned

Kontakt:

Pavlína Procházková, e-mail: prochazkova@mediate.cz, tel: 601 171 870

Pracovník skladu bylin

  • Zajištění a řízení skladu vstupních surovin / bylin
  • Nakládky, vykládky zboží a přejímka od dodavatelů
  • Kontrola kvality a odběr vzorků pro analýzu
  • Zodpovědnost za vyskladnění zboží do výroby

Požadavky:

  • Pečlivost a spolehlivost, bez zdravotních omezení a alergie na byliny
  • Praxe v oboru výhodou
  • Zkušenosti a průkaz VZV, základní znalosti PC

Nabízíme:

  • Práce v 1-směnném provozu
  • Nástupní plat až 25 000 Kč

Kontakt:

O firmě MEDIATE s.r.o.

  • Česká firma s 20 letou působností na trhu
  • Přední výrobce čajů Apotheke a produktů zdravé výživy
  • Moderní strojové zařízení a čisté pracovní prostředí
  • Certifikovaný provoz pro BIO výrobu