VEDOUCÍ EXPEDICE

Náplň práce:

·         řízení skladu hotových výrobků a navazujících procesů

·         organizace práce v paletovém i balíkovém režimu, spádové regály

·         zodpovědnost za správné a včasné závozy výrobků k zákazníkům

·         řízení logistiky a komunikace s přepravci

·         koordinace vlastních rozvozových linek

·         řízení, organizace a kontrola práce skladového personálu v rozsahu 10 osob

·         komunikace s obchodním a výrobním oddělením

·         odpovědnost za snižování nákladu na skladování a dopravu, procesní optimalizace

·         tvorba plánů, reportů a další potřebné agendy za oddělení Expedice

·         aktivní asistence při zavádění nových metod a pracovních postupů

Požadavky:

 ·         nutná praxe min. 2 roky na obdobné pozici, ideálně potravinářství

·         znalost logistických procesů ve výrobní společnosti

·         dobrá znalost práce na PC

·         osvědčení na VZV + ŘP sk.B.

·         Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

·         Samostatnost, odpovědnost, aktivní přístup k práci, odolnost vůči stresu

Kontaktujte nás: 724 065 796 - prochazkova@mediate.cz

MISTR VÝROBY / SEŘIZOVAČ

-       Příprava výrobních technologií k provozu

-       Oprava a údržba výrobních technologií

-       Znalost technologií oprav

-       Zajištění plynulosti výroby

Požadavky:

-       SŠ/SOU technického zaměření výhodou

-       Praxe v oboru podmínkou

-       Schopnost samostatného rozhodování a řízení kolektivu pracovníků

-       Zodpovědnost a ochota k profesnímu rozvoji

Nabízíme:

–        nástupní plat až 30 000 Kč

–        práce ve dvousměnném provozu, volné víkendy

–        5 týdnů dovolené

–        odměny za plnění výkonnostních norem a plánu firmy

–        možnost zdravého stravování s příspěvkem zaměstnavatele

–        platební poukázky, příspěvek na životní pojištění

–        nástup možný ihned nebo dohodou

OPERÁTORKA VE VÝROBNĚ ČAJŮ,POMAZÁNEK,TĚSTOVIN

- dvousměnný provoz

- hlavní pracovní poměr

- nástup ihned

Požadujeme:

- samostatnost

- manuální zručnost

- praxe ve výrobě výhodou

Nabízíme:

–        Stabilní pracovní místo

–        Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení nebo změny na dobu neurčitou

–        Práce ve dvousměnném provozu, místo výkonu práce Dolní Libchavy

–        Zaškolení a profesní růst, zázemí v prosperující a rozšiřující se české společnosti

–        Výkonnostní odměny

–        Podnikové stravování, zvýhodněný nákup výrobků, poukázky

–        Nástup možný ihned

SKLADNÍK

- dvousměnný provoz (6:00-14:00; 11:00-19:00)

- kompletace objednávek

- naskladňování zboží

- inventury

- nakládky a vykládky zboží

Požadujeme:

- samostatnost -praxe ve skladu výhodou

- obsluha  a průkaz na VZV výhodou
- pečlivost
- základní znalost PC
- řízení automobilu do 3,5t výhodou výhodou

- potravinářský průkaz